دکتر محمد علی حسینی 4 جراحی بینی 4 بهترین جراح ترمیم بینی در اهواز
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

بهترین جراح ترمیم بینی در اهواز

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
مدت زمان مطالعه 4 دقیقه

بهترین جراح ترمیم بینی در اهواز

جراحی بینی یکی از پر طرفدارترین عمل های زیبایی است که در کشور ما رایج می باشد. در میان تعداد زیادی از افراد که اقدام به این جراحی زیبایی می کنند برخی افراد هستند که از نتیجه نهایی عمل خود رضایت ندارند و یا مشکلاتی در نحوه تنفس آن ها به وجود می آید. در این جا است که کاربرد جراحی ثانویه بینی خود را نشان می دهد.

در این مقاله سعی داریم با اشاره کردن به حساسیتی که جراحی ترمیمی بینی دارد و نیز نقش یک پزشک در میزان موفقیت آمیز بودن جراحی، شما را در انتخاب بهترین جراح بینی یاری نماییم.

بهترین جراح ترمیم بینی در اهواز

حساسیت جراحی ترمیمی بینی

تقریبا همه ما با عوارض و شدت حساسیت جراحی بینی اولیه آشنایی داریم. حال فرض کنید فردی این جراحی را انجام داده و در نهایت به نتیجه دلخواه خود نرسیده است. یا حتی ممکن است از ظاهر بینی خود راضی باشد اما از لحاظ تنفسی دچار مشکلاتی شده باشد.

بنابراین لازم است اقدام به جراحی ثانویه بینی نمایند تا این مشکلات برطرف شوند. اما زمان مناسب برای ترمیم نتیجه جراحی بینی اولیه چه موقعی می باشد؟

معمولا زمانی که تمام تورم های درونی ناشی از جراحی اولیه بینی با تشخیص پزشک رفع شده باشد، می توان اقدام به جراحی ترمیمی بینی نمود. این مدت زمان به طور میانگین معادل 1 سال است. یعنی حداقل باید 1 سال از جراحی اولیه بینی گذشته باشد تا فرد بتواند برای جراحی ثانویه اقدام نماید.

 

اهمیت انتخاب پزشک برای جراحی ترمیم بینی

گفتیم که پس از مراجعه نزد جراح بینی، پزشک باید تشخیص دهد که آیا مراجعه کننده در شرایطی قرار دارد که بتوان جراحی ترمیمی بینی را برای او اجرا کرد یا خیر. پزشک باید بتواند این مسئله را به درستی تشخیص دهد. چرا که در غیر این صورت ممکن است مشکلات تنفسی جدی برای بیمار رخ دهد که به راحتی قابل حل کردن نباشند.

جدا از تشخیص زمان مناسب برای جراحی ثانویه بینی، لازم است که پزشک، تجربه و سابقه قوی در این زمینه داشته باشد تا بتواند فرد را به خوبی جراحی کند. عدم برخورداری از تجربه و مهارت کافی برای ترمیم بینی از طریق جراحی می تواند بیمار را با مشکلات جدی روبرو سازد.

پزشکی که در زمینه جراحی ترمیمی بینی صاحب نام باشد، عوارض ناشی از این جراحی را می تواند برای شما به حداقل برساند. هر چه عوارض کمتر باشد می توان گفت نتیجه عمل نیز سریع تر خود را نشان می دهد.

برخی افراد هستند که صرفا بر اساس هزینه ای که می خواهند برای این نوع جراحی پرداخت کنند، پزشک جراح خود را انتخاب می نمایند. از همین رو ممکن است پزشکی را برگزینند که هزینه کمتری بابت جراحی ترمیمی بینی اخذ می نمایند. باید بگوییم که این طرز فکر و معیار را برای همیشه از ذهن خود دور کنید. ملاک کیفیت کار یک جراح به هیچ عنوان با میزان هزینه دریافتی او ارتباط ندارد. نمی گوییم که هر چه گران تر بهتر! حرف ما این است که معیار انتخاب پزشک را سابقه و مهارت او در نظر بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جراحی های زیبایی یا درمان در ناحیه گوش و حلق و بینی می توانید با دکتر محمد علی حسینی بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اهواز تماس حاصل نمایید. راههای ارتباطی با مطب ایشان: ۰۶۱۳۴۴۴۹۸۹۴ یا پیج اینستاگرام .

 

ویژگی های یک جراح ترمیم بینی خوب

اولین ویژگی یک پزشک صداقت او نسبت به مراجعینش می باشد. زمانی که به یک جراح مراجعه می نمایید باید کاملا صادقانه به شما بگوید که آیا امکان جراحی ترمیمی بینی برای شما وجود دارد یا خیر؟ اگر وجود دارد چه زمانی برای آن مناسب تر است و اگر این امکان فراهم نمی باشد، علت چیست؟ با وجود شباهتی که بین عوارض جراحی اولیه بینی با این نوع جراحی جود دارد، لازم است که پزشک، شما را از عوارض احتمالی جراحی ترمیمی بینی مطلع سازد.

جراحی بینی با هدف بهبود ظاهر بینی فرد و یا رفع مشکلات تنفسی او انجام می شود. اما مانند جراحی اولیه و گاهی بیشتر از آن نیاز به مراقبت دارد. نکات مراقبتی که برای جراحی ترمیمی بینی لازم است بدانید، همگی از سوی پزشک جراح باید اعلام شوند.

گفتیم که میزان تجربه، مهارت و سابقه یک جراح است که می تواند کیفیت کار او را ضمانت کند. با توجه به اهمیتی که در این مورد وجود دارد مجددا تاکید می کنیم که پزشکی را انتخاب کنید که سابقه چندین جراحی ترمیمی بینی موفق را داشته باشد.

با وسواس در انتخاب پزشک جراح، می توانید چندین گام به نتیجه دلخواه خود نزدیک تر شوید. بنابراین در این امر عجله به خرج ندهید.

 

بهترین جراح ترمیم بینی در اهواز

از اهمیت انتخاب پزشک جراحی ترمیمی بینی صحبت کردیم و دریافتیم که تا چه اندازه می تواند نقش موثری در نتیجه عمل داشته باشد. دکتر محمدعلی حسینی یکی از بهترین پزشکانی است که در زمینه جراحی بینی و نیز جراحی بینی ثانویه در اهواز فعالیت می کند. ایشان متخصص گوش، حلق و بینی است که 500 جراحی ترمیمی بینی موفق در رزومه خود جای داده است.

برخی از نمونه کارهای جراحی ترمیمی بینی توسط دکتر محمدعلی حسینی در اهواز را می توانید در ویدئوهای زیر مشاهده کنید.

دکتر محمدعلی حسینی، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

دکتر محمدعلی حسینی جراح و متخصص گوش حلق و بینی، با سابقه بیش از ۱۵ سال جراحی، بیش از ۴۵۰۰ جراحی بینی استخوانی و گوشتی و بیش از ۵۰۰ جراحی ترمیمی که قبلا توسط سایر همکاران جراحی شده بودند و اکثر آن ها نیاز به پیوند غضروف از گوش و یا دنده بودند، در اهواز مشغول به فعالیت هستند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + دو =

Call Now Buttonتماس با پزشک