دکتر محمد علی حسینی 4 جراحی بینی 4 بهترین جراح تیپ پلاستی بینی در اهواز
مدت زمان مطالعه 5 دقیقه

بهترین جراح تیپ پلاستی بینی در اهواز

مدت زمان مطالعه 5 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بینی یکی از مرکزی ترین اعضای چهره هر فرد می باشد که شکل و شمایل آن تا حد زیادی ظاهر فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. از همین رو افرادی که از ظاهر بینی خود ناراضی هستند، به جراحی آن روی می آورند. این نارضایتی موجب شده است که عمل بینی، یکی از پر طرفدارترین جراحی ها در کشور ما باشد. تیپ پلاستی را می توان زیرمجموعه عمل بینی دانست که با اعمال تغییرات جزئی تر، می تواند تاثیرات به سزایی داشته باشد.

تیپ پلاستی بینی چیست؟

در میان تمامی علاقمندان به جراحی بینی، افرادی هستند که تنها با رفع ایرادات موجود در نوک بینی، می توانند به ظاهر دلخواه خود دست یابند. در واقع عمل تیپ پلاستی، نوعی جراحی است که در نوک بینی هر فرد انجام می شود و بدون تغییر سایر نقاط بینی، نتیجه ای بسیار مطلوب بر جای می گذارد.

می توان گفت، این عمل برای افرادی که دارای نوک بینی پهن و غضروف مانند هستند، مناسب تر است. همچنین برای افرادی که دارای پره های بینی بزرگ نیز هستند، روشی مناسب به شمار می آید.

نمونه قبل و بعد عمل تیپ پلاستی در اهواز
تصویر فوق، نمونه ای از قبل و بعد جراحی تیپ پلاستی خانمی جوان توسط دکتر محمدعلی حسینی را نشان می دهد.

تیپ پلاستی یا جراح بینی؟

اینکه برای افراد مختلف، جراحی بینی مناسب باشد یا تیپ پلاستی، به هدف آن ها از جراحی بستگی دارد. ممکن است فردی بخواهد فرم کلی بینی خود را تغییر دهد و این کار تنها با یک عمل تیپ پلاستی امکان پذیر نباشد. در مقابل فرد دیگری را داریم که تنها با اعمال تغییرات در نوک بینی می تواند به فرم دلخواه خود برسد. بنابراین قبل از هر چیز، تصمیم مراجعین، تعیین کننده می باشد.

در وهله بعدی می توان گفت نوع بینی افراد، مولفه ای مهم در تعیین نوع عمل می باشد که باید توسط پزشک مشخص شود. همچنین نوع ایرادات و مشکلاتی که در بینی هر فرد وجود دارد نیز جزو عواملی است که در تعیین روش جراحی، موثر است.

در کنار تمامی این موارد، لازم است بدانید که عوارض ناشی از تیپ پلاستی به مراتب کمتر از جراحی بینی می باشد. چرا که حوزه تغییرات در این عمل جراحی کمتر از جراحی کلی است. از دیگر مزایای تیپ پلاستی می توان به هزینه کمتر آن نیز اشاره کرد.

نقش جراح در عمل تیپ پلاستی چیست؟

همواره انتخاب جراح برای هر عملی به خصوص آن هایی که در زمینه زیبایی هستند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. جراحی بینی نیز از این مسئله، مستثنی نیست. حتی می توان گفت بیشترین حساسیت برای انتخاب پزشک، در این عمل جراحی به چشم می خورد. اما این حساسیت ناشی از چیست؟ آیا این حجم از حساس بودن برای انتخاب جراح، لازم است؟

همان طور که اشاره کردیم، فرم بینی می تواند تا حد زیادی در ظاهر فرد تاثیرگذار باشد و هر گونه تغییر در آن، می تواند سایر اعضا را نیز تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین مهم است که اگر شما می خواهید تغییری با هدف زیبا سازی آن ایجاد کنید، به نحوی باشد که زیبایی چهره شما را نیز دو چندان کند. برای این کار هم لازم است عمل خود را به دست پزشکی با تجربه و متبحر بسپارید تا مبادا در انتها، دچار پشیمانی شوید.

تجربه پزشک و آشنایی او با انواع بینی ها و ایرادات احتمالی، می تواند در انتخاب بهترین روش جراحی به او کمک کند. بنابراین به هیچ عنوان در انتخاب پزشک خود عجله نکنید.

نکاتی که حین انتخاب جراح تیپ پلاستی باید در نظر داشته باشید

برای انتخاب بهترین جراح تیپ پلاستی مهم است که معیارهایی را برای خود در نظر بگیرید و بر حسب آن ها، پزشک مورد نظرتان را انتخاب کنید. برای این کار هم لازم است به قدر کافی تحقیق کنید و از تجربیات اطرافیانتان که این عمل را انجام داده اند، استفاده نمایید.

بهترین راهکاری که می تواند در این زمینه به شما عزیزان کمک کند، نمونه کارهایی است که از قبل و بعد جراحی توسط پزشک مورد نظر وجود دارد. همچنین صحبت و مشاوره با پزشکانی که به عنوان کاندید برای خود در نظر گرفته اید، یکی دیگر از راه های انتخاب پزشک مناسب می باشد.

در کنار تمامی این ها، به میزان تخصص و تجربه پزشک بسیار دقت کنید. هر چه سابقه او در جراحی های مشابه، درخشان تر باشد، بیشتر قابل اعتماد است.

بهترین جراح تیپ پلاستی بینی در اهواز

بهترین از نگاه هر فرد، متفاوت است. شاید بهترین جراح تیپ پلاستی از نظر یک فرد، جراحی باشد که با کمترین عوارض ممکن عمل مذکور را انجام می دهد. در مقابل از نگاه فرد دیگر، بهترین جراح تیپ پلاستی ممکن است پزشکی باشد که هزینه کمتری را دریافت می کند. بنابراین نمی توان به طور مطلق یک پزشک را به عنوان بهترین جراح تیپ پلاستی انتخاب کرد.

با این وجود همواره پزشکانی هستند که در حرفه خود، حرف اول را می زنند و می توان آن ها را به عنوان بهترین ها معرفی کرد. اگر شما ساکن اهواز هستید و یا امکان مسافرت به آن جا را دارید، باید بگوییم که دکتر محمدعلی حسینی، یکی از بهترین جراحان تیپ پلاستی در اهواز می باشند که با سوابق درخشان خود در این زمینه، می توانند انتخاب مناسبی برای شما عزیزان باشند. به منظور برقراری ارتباط با ایشان می توانید یکی از راه های موجود در انتهای این صفحه را انتخاب نمایید.

دکتر محمدعلی حسینی، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

دکتر محمدعلی حسینی جراح و متخصص گوش حلق و بینی، با سابقه بیش از ۱۵ سال جراحی، بیش از ۴۵۰۰ جراحی بینی استخوانی و گوشتی و بیش از ۵۰۰ جراحی ترمیمی که قبلا توسط سایر همکاران جراحی شده بودند و اکثر آن ها نیاز به پیوند غضروف از گوش و یا دنده بودند، در اهواز مشغول به فعالیت هستند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − شش =

Call Now Buttonتماس با پزشک