دکتر محمد علی حسینی 4 جراحی بینی 4 جراحی بینی فانتزی در اهواز
مدت زمان مطالعه 8 دقیقه

جراحی بینی فانتزی در اهواز

مدت زمان مطالعه 8 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جراحی بینی فانتزی در اهواز

آیا همه افرادی که کاندید جراحی زیبایی بینی می باشند می توانند فرم بینی خود را به روش فانتزی و یا عروسکی عمل کنند یا این که این افراد کاندیدای جراحی بینی فانتزی هستند؟ افراد برای انجام جراحی بینی فانتزی باید چه معیاری داشته باشند؟

ما در این مقاله سعی نموده ایم که به مبحث جراحی بینی فانتزی و متقاضیان این عمل پرداخته ایم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بهتر است که این متن را تا انتها مطالعه نمایید. پس ما را با ادامه مطلب همراهی بفرمایید…

در علم زیبایی شناسی به بینی زیبا و متناسب به چهره گفته می شود که دارای یک قوس مقعر در پشت بینی باشد، به گونه ای که زاویه ای نوک بینی بین 90 تا 105 درجه متغیر و نزدیک به لب بالا باشد. همچنین با دارا بودن سوراخ بینی به اندازه کوچک و قرینه نیز در شکل تاثیر گذار می باشد اما به یاد داشته باشید که کوچک بودن بیش از اندازه حفره های بینی عملکرد تنفسی را مختل می کند. اگر فرد دارای این ویژگی از بینی باشد، به معیار بینی عروسکی و فانتزی بسیار نزدیک است و جراح بینی در عمل در پی رسیدن به این گزینه ها برای متقاضیان جراحی بینی عروسکی است.

جراحی بینی فانتزی در اهواز

بهترین کاندیدا برای بینی عروسکی و فانتزی چه کسانی می باشند؟

انجام این عمل برای آقایان اصلا مناسب نمی باشد و توصیه نمی شود زیرا که کوچک شدن بیش از اندازه بینی در چهره مردان جذابیت و تناسب چهره را مخدوش می کند.

بهترین گزینه برای این جراحی بینی های استخوانی می باشد و نتایج فوق العاده ای را به همراه خواهد آورد.

شایان ذکر است که بگوییم افرادی که خواهان جراحی بینی فانتزی هستند باید درپی متخصص گوش و حلق و بینی حاذق و باتجربه ای باشند، که در این زمینه خبرگی کامل را دارا باشد زیرا که اگر جراح بافت بینی را بیش از اندازه حذف کند، امکان بازگرداندن حتی با جراحی بینی ترمیمی وجود ندارد، در نتیجه علاوه بر به همراه نداشتن نتایج نامطلوب عوارض تنفسی و مشکلاتی را برای متقاضی در پی دارد که جبران پذیر نخواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جراحی های زیبایی یا درمان در ناحیه گوش و حلق و بینی می توانید با دکتر محمد علی حسینی بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اهواز تماس حاصل نمایید. راههای ارتباطی با مطب ایشان: ۰۶۱۳۴۴۴۹۸۹۴ یا پیج اینستاگرام .

انواع بینی در جراحی بینی فانتزی

ازجمله مسائلی که در روند جراحی بینی تاثیر گذار است، نوع بینی می باشد، ضخامت بینی و غضروف های تشکیلی آن نوع بینی را تفکیک می کند. در نتیجه فرد با مراجعه به جراح بینی و بررسی این دو ویژگی متوجه خواهد شد که بینی او شامل نوع گوشتی یا استخوانی است. البته در اغلب مواقع ساختار بینی به گونه ای می باشد که فرد خود بدون مراجعه به پزشک متوجه شود که دارای بینی گوشتی است یا استخوانی، اما جراح با بررسی مشکلات داخلی از جمله داشتن حساسیت و آلرژی، پولیپ بینی، انحراف داخلی، تیغه میانی و… آنان را می یابد و در جراحی بینی ابتدا سعی در حذف این مشکلات می نماید و سپس به زیباسازی ورینوپلاستی اقدام می کند.

همانگونه که قبلا نیز متذکر شدیم افراد دارای بینی استخوانی بهترین نتیجه را برای جراحی بینی فانتزی و یا عروسکی دارا هستند زیرا که پوستی نازک و استحکام  بینی در این نوع بسیار بالاست اما در بینی گوشتی به دلیل ضخامت پوست و غضروف های ضعیف، تنها ممکن است که جراح بینی بتواند جراحی بینی طبیعی را برای آنان انجام دهد. اما اگر به متخصص و جراحی باسواد و باتجربه مراجعه نمایند ممکن است که جراحی را برایشان نیمه فانتزی انجام دهد.

در بیشتر مواقع افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، نگران برگشت بینی گوشتی خود هستند، به عقیده بهترین متخصص گوش و حلق و بینی براین باور نادرست باید بگوییم که امروزه با گرافت گذاری و تقویت غضروف بینی، امکان برگشت بینی های گوشتی تقریبا به صفر رسیده است، در نتیجه جای هیچ گونه نگرانی و اضطراب نباید باشد.

جراحی بینی طبیعی در اهواز

جراحی بینی طبیعی یکی از انواع جراحی های زیبایی است که تا کنون بسیاری از افرادی که در صدد انجام جراحی بینی بودند تقاضای زیادی برای این نوع جراحی داشتند.

خوش بختانه یکی از مهم ترین نقطه قوت هایی که در کشور ما وجود دارد این است که بسیاری از پزشکان متخصص و جراح بینی مهارت و تجربه زیادی در زمینه جراحی بینی طبیعی دارند و تمامی کسانی که چنین هدفی دارند می توانند با کمک گرفتن از بهترین جراحان بینی به هدف خود برسند.

در نوشتاری که در پیش رو دارید یکی از اهدافی که دنبال می کنیم این است که جنبه های مختلف جراحی بینی طبیعی را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که می خواهید بینی خود را به طور طبیعی عمل کنید این مقاله را از دست ندهید.

جراحی بینی طبیعی در اهواز

جراحی بینی طبیعی

در واقع جراحی بینی طبیعی به یکی از روش های جراحی بینی اشاره دارد که در طی آن بینی به حالت زیبا و طبیعی مورد جراحی قرار می گیرد.

بسیاری از زنان و مردان در کشور ما زمانی که برای جراحی بینی اقدام می کنند یکی از درخواست های آنان این است که بینی شان به طور طبیعی عمل شود.

در واقع در این نوع جراحی اقداماتی از سوی بهترین جراح بینی انجام می شود که نتیجه جراحی بینی به شکل و فرم بینی طبیعی نزدیک تر باشد.

بنابراین در این نوع جراحی از تکنیک های خاصی استفاده می کنند تا بینی به طور فانتزی یا انواع دیگر نشود.

مزایای انجام جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی از جمله جراحی هایی است که مزایا و آثار مثبت زیادی در بردارد. از جمله مزیت هایی که این نوع جراحی دارد از این قرار است:

  • یکی از واقعیاتی که وجود دارد این است که بسیاری از افراد علیرغم این که دست به جراحی های مختلف می زنند در صدد هستند که خروجی و نتیجه جراحی از حد طبیعی و فرم عادی ان خارج نشود. از این رو از پزشک خود می خواهند که جراحی بینی به گونه ای باشد که با وضعیت طبیعی بینی فاصله نداشته باشد. بنابراین می توان دانست زمانی که جراحی بینی طبیعی صورت می گیرد بسیاری از افراد به خواسته و مطلوب خود می رسند.
  • این نوع جراحی نسبت به جراحی های دیگر از پیچیدگی های کمتری برخوردار است. از این رو افراد با نتیجه بهتری روبرو خواهند بود. البته نباید از نظر دور داشت که همچنان حساسیت های خود را دارد.

فرق جراحی بینی طبیعی با بینی فانتزی

یکی از انواع تکنیک هایی که برای جراحی بینی مورد استفاده قرار می گیرد جراحی بینی فانتزی است . بینی فانتزی به لحاظ ظاهری تفاوت هایی با بینی طبیعی دارد.

از جمله مهم ترین تفاوت هایی که میان بینی طبیعی و نیز بینی فانتزی برقرار است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بینی طبیعی کاملا ساختاری مشابه به بینی های طبیعی دارد. بینی هایی که سایز کوچکی دارند و در عین حال بدون هیچ گونه قوس بر روی آن.
  • بینی فانتزی نوعی از جراحی بینی است که آن برخلاف بینی طبیعی قوس زیادی دارد و اینکه نوک بینی بالاتر از سطح در طول بینی است.
  • در جراحی بینی فانتزی معمولا در مواردی پزشکان برای این که نوک بینی را بازسازی کنند از غضروف هایی جهت بالا بردن نوک بینی استفاده می کنند. البته این مساله در مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که بینی به اندازه کافی غضروف نداشته باشد. اما در جراحی بینی طبیعی غضروف سازی در نوک بینی به مراتب کمتر اتفاق می افتد.

جراحی بینی طبیعی برای چه افرادی بهتر است؟

یکی از مسائلی که در زمینه جراحی بینی مطرح می شود این است که جراحی بینی طبیعی برای کسانی که بینی گوشتی دارند نسبت به افرادی که بین استخوانی دارند بهتر نتیجه می دهد. در واقع مشاهده شده است افرادی که بینی گوشتی داشته اند زمانی که برای انجام جراحی بینی طبیعی اقدام کردند رضایت بیشتری داشتند زیرا که خروجی جراحی بسیار مطلوب و زیبا بوده است.

اما از طرفی دیگر جراحی بینی فانتزی برای افرادی نتیجه دهی بهتری دارد که بینی استخوانی دارند.

*مهم ترین نکته ای که می توانیم برای شما یادآور شویم این است که نوع جراحی بینی افراد مختلف بسته به سایز، شکل کلی، ساختار کلی صورت تعیین می شود. زیرا که برای هر فردی یکی از انواع جراحی ها مناسب است. از این رو توصیه داریم برای انتخاب فرم نهایی بینی از بهترین جراح بینی کمک بگیرید تا بهترین مشاوره قبل از جراحی بینی را دریافت کنید.

چکیده مطلب

برای جراحی بینی فانتزی حتما باید بینی با اجزای صورت تناسب و همخوانی داشته باشد، توصیه جراح بینی برای متقاضیان و داوطلبان این عمل در این است که به هیچ وجه به پزشک و متخصص خود اصرار نورزید، زیرا که ممکن است با این تغییراتی که خودتان برای بینی خود در نظر گرفته اید نه تنها تغییراتی را ایجاد نکنید بلکه باعث زشتی صورت شوید. بینی باید با صورت و سایر اجزای چهره تناسب و هماهنگیش را حفظ کند.

باتشکر مدیریت سایت دکتر محمد علی حسینی متخصص گوش و حلق و بینی

دکتر محمدعلی حسینی، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

دکتر محمدعلی حسینی جراح و متخصص گوش حلق و بینی، با سابقه بیش از ۱۵ سال جراحی، بیش از ۴۵۰۰ جراحی بینی استخوانی و گوشتی و بیش از ۵۰۰ جراحی ترمیمی که قبلا توسط سایر همکاران جراحی شده بودند و اکثر آن ها نیاز به پیوند غضروف از گوش و یا دنده بودند، در اهواز مشغول به فعالیت هستند.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − ده =

Call Now Buttonتماس با پزشک