دکتر محمد علی حسینی 4 جراحی بینی 4 جراحی بینی گوشتی در اهواز
مدت زمان مطالعه 6 دقیقه

جراحی بینی گوشتی در اهواز

مدت زمان مطالعه 6 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جراحی بینی گوشتی

جراحی های زیبایی از جمله جراحی هایی است که علاوه بر داشتن تخصص و تبحر پزشک متخصص در زمینه جراحی نیازمند ظرافت کاری زیادی می باشد. جراحان زیبایی مانند یک مجسمه ساز گل بدن را به زیبا ترین حالت ممکن در می آورند و تغییرات اساسی در فرد ایجاد می نمایند.

افراد زیادی تمایل به جراحی های  زیبای دارند تا جایی که انجام جراحی زیبایی و برنامه ریزی برای آن به یک دغدغه بزرگ در بین افراد تبدیل گشته است، یکی از جراحی های زیبایی پر طرفدار در بین افراد، جراحی زیبایی بینی می باشد.

از جمله دغدغه هایی که افراد برای انجام جراحی بینی خود دارند این است که آیا فرم بینی به صورتشان خواهد آمد یا خیر؟ همچنین افرادی که دارای بینی گوشتی می باشند و کاندید انجام جراحی بینی گوشتی هستند مدام نگران این موضوع هستند که آیا پس از عمل بینی و گذشت زمان فرم بینی آنها به حالت اولیه خود بازمی گردد یا خیر؟

اگر نگاهی به دور و بر خود بیندازید خواهید دید که افراد زیادی هستند که سالهاست بینی خود را عمل کرده و همچنان از فرم بینی خود رضایت کامل را دارند.

اگر می خواهید رمز و راز این رضایت را بدانید ما را در این مقاله همراهی کنید:

نمونه جراحی بینی گوشتی توسط دکتر محمد علی حسینی

جراحی بینی

در خاورمیانه و در کشور ما ایران یکی از جراحی های پرتقاضا در بین افراد جراحی بینی می باشد، طبق تحقیقات به عمل آمده میزان این تقاضا روز به روز در حال صعود می باشد، بدیهی است که هرچه میزان تقاضا بیشتر باشد درصد رضایت و نارضایتی نیز به همان میزان افزایش می یابد.

از آنجایی که بینی در راس صورت قرار گرفته است فرم و ساختار آن تاثیر بسزایی در زشتی و زیبایی فرد و حتی میزان جذابیت فرد خواهد گذاشت. تا جایی که برخی از افراد پس از جراحی چهره ای متفاوت با چهره قبلی و به مراتب زیبا تر خواهند داشت. حتی افرادی که از فرم بینی خود راضی نیستند هم اگر تصاویر قبل و بعد از جراحی بینی آنها را مشاهده نماییم متوجه تغییر و بهبود فرم بینی و ظاهر فرد خواهیم شد.

بینی یکی از اعضای مهم اعضای بدن است که کوچکترین اختلالی در عملکرد آن می تواند مشکلات زیادی را برای فرد ایجاد نماید.لذا توصیه می گردد که برای انجام جراحی بینی خود به یک جراح بینی خوب مراجعه نمایید.

جراحی بینی گوشتی در اهواز

جراحی بینی گوشتی

بینی هایی که دارای پوستی ضخیم و استخوانی ضعیف می باشند در ردیف بینی های گوشتی قرار می گیرند، در جراحی بینی گوشتی پزشک متخصص بر روی شکل گیری بینی بر روی بافت های سخت آن کار میکند،جراحی بینی گوشتی یکی از جراحی های دشوار و سخت محسوب می گردد.

مشخصات بینی های گوشتی

 • ضخامت پوست نوک بینی
 • ضخامت پره های عرض بینی
 • مشهود بودن منافذ پوستی
 • بزرگی نوک بینی
 • پهنا در نیکه تحتانی بینی

به طور متوسط می توان بیان کرد که افرادی بینی گوشتی دارند در مقایسه با افرادی که بینی آنها استخوانی می باشد درصد رضایتشان پس از جراحی بینی  نسبتا کمتر است.

نحوه جراحی بینی گوشتی

دو نوع جراحی بینی وجود دارد که با توجه به تشخیص پزشک متخصص انتخاب می گردد که کدام نوع جراحی مناسب بیمار می باشد و نتیجه بهتری را می توان از آن دریافت نمود.

جراحی بینی به روش باز

در جراحی بینی به روش باز  پزشک متخصص یک برش در پایه میانی بینی ایجاد کرده  و پوست بینی به کمک برش در لبه داخلی پره هارا بطور کامل  به بالا برده تا بتواند به ساختمان کامل بینی(پشت بینی و نوک آن) به طور کامل دسترسی داشته باشد. نوک و پشت بینی قابل دسترسی باشد و سپس کارهای لازم برای بهبود و ترمیم نواقص بینی را انجام می دهد.

جراحی بینی به روش بسته

در این روش پزشک متخصص  برش های جراحی را تماما از داخل بینی ایجاد می کند از این رو پوست بینی به میزان بسیار کمی از اسکلت بینی جدا می گردد وسپس پزشک اقدام به تغییراتی جزیی در بینی می نماید.

در این روش با توجه به اینکه  پزشک دید کافی از فضای داخل بینی ندارد و ممکن است نتیجه جراحی برای برخی بیماران چندان رضایت بخش نباشد.

آیا جراحی بینی گوشتی عوارض دارد؟

هر نوع جراحی زیبایی اعم از جراحی زیبایی بینی ممکن است عوارضی مقطعی را طی نماید که این عوارض پس از گذراندان دوران نقاهت بهبود می یاید.

تنها عارضه ای که در بینی گوشتی می توان احتمال داد رخ دهد، عدم رضایت بیمار از فرم بینی خود پس از جراحی است که برا بهبود آن پس از گذشت حداقل یکسال و دریافت نتیجه نهایی از فرم بینی می توان با جراحی ترمیمی بینی به بهبود و ترمیم آن پرداخت.

عوارض جراحی بینی

به طور کلی جراحی بینی عوارض طبیعی که برای انواع بینی ها پس از جراحی رخ میدهد عبارت است از

 • کبودی وتورم
 • خونریزی
 • مشکلات تنفسی
 • غیر قرینگی در سوراخ های بینی
 • آسیب های عصبی
 • پاره شدن رگ های خونی
 • خطرات بیهوشی
 • بی حس شدن بینی

در صورت شدت یافتن علائم بالا توصیه می گردد که حتما با پزشک خود درمیان بگذارید و در صورت لزوم به مطب ایشان مراجعه کنید تا مشکل شما مورد بررسی بیشتر قرار بگیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جراحی های زیبایی یا درمان در ناحیه گوش و حلق و بینی می توانید با دکتر محمد علی حسینی بهترین متخصص گوش و حلق و بینی در اهواز تماس حاصل نمایید. راههای ارتباطی با مطب ایشان:  ۰۶۱۳۴۴۴۹۸۹۴ یا پیج اینستاگرام .

هزینه جراحی بینی گوشتی

ابتدا لازم است این موضوع را عنوان کرد که ارائه قیمت بالا یا پایین برای جراحی بینی نمیتواند متضمن رضایت بیمار و میزان موفقیت جراحی باشد، تنها عاملی که میتوان بر حسب آن میزان موفقیت جراحی بینی را سنجید، بهترین جراح بینی  وهمچنین رعایت های لازم پس از جراحی می باشد.

از آنجایی که بینی های گوشتی دارای غضروف ضعیفی می باشند ممکن است پزشک متخصص در حین جراحی براساس تشخیص خود برای رسیدن نتیجه مثبت و موفق تر،اقدام به پیوند استخوان طبیعی یا مصنوعی نماید که خود دارای هزینه متفاوتی خواهد شد.

برای اطلاع از هزینه جراحی بینی گوشتی در اهواز می توانید اینجا کلیک نمایید.

توصیه پایانی

درصورت عدن مراقبت صحیح پس از جراحی و توجه نکردن به توصیه های پزشکتان ممکن است به نتیجه مناسبی دریافت ننمایید.

توصیه می شود قبل از اقدام به جراحی بینی خود حتما درمورد پزشک انتخابی خود تحقیق نموده و نمونه کارهای وی را مشاهده نمایید.

حتما با پزشک خود یک جلسه مشاوره قبل از جراحی ترتیب داده و درمورد تمام جوانب جراحی بینی از وی سوال نموده و ابهامات فکری خود را برطرف نمایید.

اگر شما کاربران گرامی ساکن شهر اهواز و شهرهای اطراف آن هستید ما میتوانیم برای کمک به شما برای یافتن بهترین جراح بینی در اهواز لینک مربوطه را به شما پیشنهاد کنیم.

باتشکر مدیریت سایت دکتر محمد علی حسینی متخصص گوش و حلق و بینی

دکتر محمدعلی حسینی، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

دکتر محمدعلی حسینی جراح و متخصص گوش حلق و بینی، با سابقه بیش از ۱۵ سال جراحی، بیش از ۴۵۰۰ جراحی بینی استخوانی و گوشتی و بیش از ۵۰۰ جراحی ترمیمی که قبلا توسط سایر همکاران جراحی شده بودند و اکثر آن ها نیاز به پیوند غضروف از گوش و یا دنده بودند، در اهواز مشغول به فعالیت هستند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

2 دیدگاه ها
 1. ایناس

  هزینه عمل چقده

  پاسخ
  • دکتر محمدعلی حسینی

   باید معاینه بشید دوست عزیز

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هشت =

Call Now Buttonتماس با پزشک